Lato Stiny – piękna dobra książka dla dzieci.

Nowość w naszej domowej biblioteczce – książka wydawnictwa Zakamarki – Lato Stiny. Po pierwszym przeczytaniu było wiadomo, że będzie to jedna z ulubionych pozycji. Książka zawiera dwie historyjki o dziewczynce na imię Stina, która razem ze swoim dziadkiem spędza lato na wyspie nad morzem. Opowieści są napisane przyjemnym prostym językiem, opisują prawdziwe życiowe sytuacje, są piękne i bardzo dobre.

Tekst w książce znajduje się na dole pod obrazkami, dlatego bardzo łatwo i szybko udało się powiększyć rozmiar żeby córeczce ułatwić czytanie. Korzystałam jak zwykle z narzędzia o którym pisałam tutaj, wystarczy zrobić zdjęcia poszczególnych stron i wyeksportować je do plików google drive a dalej kilka minut na poukładanie tekstu. Najdłużej zajmuje robienie zdjęć i przyklejanie tekstu.

Nam książka Lato Stiny bardzo przypadła do gustu, czytana jest codziennie. Stina jest ciekawą świata, odważną i dobrą dziewczynką, która zaraża swoim pozytywnym nastawieniem do świata, do każdego drobiazgu który jej udało się znaleźć na brzegu morza.

My polecamy, jedna z top książek dla 3.5-latki 🙂 Kiedyś Jabłonka Eli długi czas była na pierwszym miejscu, teraz mamy godną zamianę, a raczej urozmaicenie, bo jestem pewna, że jeszcze nie raz wrócimy do Eli i wszystkich książek o niej, które mamy w naszej domowej biblioteczce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *